У КМДА привідкрили завісу над проектом реконструкції Шулявського шляхопроводу

Нова розв'язка зможе пропускати майже вдвічі більше автомобілів, ніж нинішня.

Департамент містобудування та архітектури розробляє проект реконструкції Шулявського шляхопроводу.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Департамент містобудування та архітектури виступив замовником техніко-економічного обґрунтування реконструкції транспортної розв'язки на перетині проспекту Перемоги та вулиць Гетьмана та Довженка. За результатами відкритих торгів розробником першої стадії проектування визначено ПАТ "Київсоюзшляхпроект", - йдеться у повідомленні.

Як зазначили у департаменті, відповідно до технічного завдання "Київсоюзшляхпроект" має розробити проект трирівневої транспортної розв'язки з реверсним розподільним кільцем, яка враховуватиме потреби велосипедистів, а пішохідні й транспортні потоки будуть повністю розведені на різних рівнях.

"Необхідність у розробці проекту виникла у зв'язку з аварійним станом Шулявського шляхопроводу. Після низки пожеж шляхопровід частково втратив несучу спроможність. Окрім того, цей транспортний вузол, що знаходиться на перетині малої кільцевої дороги та радіальної вилітної магістралі, є надзвичайно перевантаженим і потребує збільшення пропускної спроможності", - пояснили у КМДА, додавши, що трирівнева транспортна розв'язка пропускатиме до 21 тисячі автомобілів за годину (нинішня розв'язка може пропустити трохи менше 13 тисяч автомобілів за годину – прим.ред.).

Окремо фахівці пояснили, що розроблений у 2010 році інститутом "Київдормістпроект" проект реконструкції Шулявської транспортної розв'язки не відповідає повною мірою висунутим вимогам, зокрема, не вирішує питання збільшення пропускної спроможності вузла та потребує додаткових земельних ресурсів під будівництво третього лівоповоротного з'їзду.

Нагадаємо, раніше у Києві з'явилися "розумні" зупинки з WI-FI та USB-зарядками. Пасажири також можуть відстежувати номер та час прибуття маршруту.

Повʼязані теми:

Наступна публікація