У КМДА пообіцяли видати квартири ошуканим жертвам грандіозної афери "Еліта-Центр"

У КМДА пообіцяли видати квартири ошуканим жертвам грандіозної афери "Еліта-Центр"

Жертвам "Еліта-Центру" виділять сотні квартир у Києві

Київська влада розповіла, коли постраждалі вкладники зможуть отримати омріяне житло.

У Києві оприлюднили проекти житлових комплексів, в яких отримають житло постраждалі від афери "Еліта-Центр".

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"Комунальне підприємство "Житлоінвестбуд-УКБ" завершило розробку проектно-кошторисної документації для трьох житлових будинків по вул. Здолбунівській, вул. Милославській та пров. Платонівському. Частину збудованого житла в них буде виділено для забезпечення квартирами постраждалих від "Еліта-Центр", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, зазначається, що на розі вулиць Здолбунівська та Григоренка запроектований 6-секційний панельний житловий будинок на 1276 квартир з дворівневим підземним паркінгом, із яких 8% житлової площі об'єктів передадуть постраждалим від "Еліта-Центр".

Водночас на вулиці Милославській ошуканим вкладникам обіцяють ще 7% житлової площі панельного житлового будинку на 320 квартир, який складається з двох корпусів (16 і 24 поверхи) та блоку соціально-побутового призначення з підземним паркінгом.

Ще один 23-поверховий монолітно-каркасний будинок на 210 квартир із дворівневим паркінгом та нежитловими приміщеннями на першому поверсі, 10,6% житлової площі якого отримають постраждалі від афери, запроектовано у провулку Платонівському.

"Безпосередні будівельні роботи на трьох ділянках розпочнуться навесні 2016 року. Ключі від квартир постраждалі "Еліта-Центр" зможуть отримати у 2017 році", - додали у прес-службі.

Нагадаємо, у 2014 році Київміськбуд передав 38 квартир жертвам афери "Еліта-центр" у 2014 році. Житлову аферу "Еліта-центр" розкрили в 2006 році. За даними міліції, від дій аферистів постраждали понад півтори тисячі громадян. Вони віддали шахраям майже 400 мільйонів гривень за житло, яке не отримали.

Повʼязані теми:

Наступна публікація