У КМДА хочуть, аби кияни рятували місто ще й від водного апокаліпсису

У КМДА хочуть, аби кияни рятували місто ще й від водного апокаліпсису

У КМДА запрошують киян і надалі допомагати владі у боротьбі зі стихією

Столична влада оцінила допомогу городян під час снігопадів, тож запрошує до подальшої "співпраці".

Київська міськдержадміністрація запрошує городян до співпраці щодо попередження можливих підтоплень та швидкої ліквідації їх наслідків, повідомляє прес-служба КМДА.

У повідомленні зазначається, що "співпраця з громадськістю – небайдужою до рідного міста та активною частиною мешканців – завжди дає позитивні результати".

"Особливо відчутною була допомога добровольців під час стихійного лиха, що полонило столицю та зробило сотні киян заручниками небувалого снігопаду… Міська влада високо цінує таку підтримку та допомогу і запрошує волонтерів до плідної співпраці у майбутньому", - кажуть у КМДА.

Зважаючи на ймовірну повінь у столиці через різке танення великої кількості снігу, наголошують у КМДА, "таке співробітництво буде надзвичайно корисним та необхідним".

"Від імені міської влади, киян і себе особисто дякую всім добровольцям, які у складні для Києва дні робили велику справу, і запрошую всіх небайдужих до співпраці", – зазначив виконуючий обов'язки першого заступника голови КМДА Анатолій Голубченко.

У КМДА повідомили, що хоча за даними фахівців повені у Києві очікувати не варто, столична міськадміністрація мобілізувала усі сили для попередження підтоплень та оперативної ліквідації їхніх наслідків. І тут може стати у нагоді допомога волонтерів.

Голубченко пояснив, що їм може знадобитись посильна допомога городян у інформуванні людей у разі надзвичайної ситуації, у виникненні будь-яких комунальних, екологічних та інших проблем у місті.

"Разом ми зможемо зробити набагато більше і оперативніше відреагувати", - додав Голубченко.

При Міському штабі з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій працюватиме окрема група, яка налагоджуватиме контакти та триматиме постійний зв'язок із волонтерами.

Відповідальним за координацію волонтерів призначено Влада Шелокова, телефон 099-265-18-68. Також можна зв'язатися через офіційну сторінку Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища у Facebook: facebook.com/blagodepkmda

Нагадаємо, вчора ДАІ назвала 33 київські вулиці, які затопить в першу чергу. Громадянам, які мешкають в зазначених місцях, рекомендовано відмовитись від поїздок на власному транспорті. Також у Києві можуть піти під воду 70 підземних переходів.

Повʼязані теми:

Наступна публікація