У КМДА активісти готувались до штурму, а чиновники обурювались розписаними стінами

У КМДА активісти готувались до штурму, а чиновники обурювались розписаними стінами

Розмальовані стіни КМДА обурили чиновників / Фото: olex-kurinniy.livejournal.com

Через чутки про напад на адміністрацію, декілька разів піднімали тривогу.

У Київській міській адміністрації через чутки про можливі провокації і штурм вжили надзвичайних заходів безпеки, повідомляє ТСН.19:30.

Активісти максимально посилили заходи безпеки біля КМДА та всередині: увесь периметр заставили мікроавтобусами, поставили додаткові намети, укріпили основну барикаду, посилили охорону, посилили систему пропуску громадян на територію Євромайдану, окрім того до приміщення занесли мішки з піском, щоб у разі чого забарикадуватись зсередини.

Чотири рази за минулу добу у міськадміністрації оголошували тривогу через чутки, що "тітушки" штурмуватимуть адміністрацію.

В свою чергу заступник голови КМДА Віктор Корж обурився, що у будівлі адміністрації панує суцільний безлад та вандалізм.

"Розписали стіни, двері. Вони використали останні слова, якими лише десь на туалетах пишуть, на задвірках . Якось соромно. Я опосередковано звернувся до одного з народних депутатів від "Свободи" і попросив, щоб подивився на все і прокоментував, як він це розуміє", - сказав Віктор Корж.

Нагадаємо, міліція почала розслідувати факти крадіжок зі службових кабінетів КМДАПрацівники адміністрації заявили, що у їхніх службових кабінетах викрадено службову документацію, майно та особисті речі.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Мітингувальники в КМДА готуються до можливого штурму "молодиками у спортивках"

Мітингувальники в КМДА готуються до можливого штурму "молодиками у спортивках"

Повʼязані теми:

Наступна публікація