У Кличка звинувачення акціонера скандального забудовника Осокорків назвали неправдою

У Кличка звинувачення акціонера скандального забудовника Осокорків назвали неправдою

У Кличка відповіли на заяви Котвицького / Фото: Сайт Віталія Кличка

Міська влада юридично підтримає позиції і права громади столиці.

Заступник голови КМДА Павло Рябікін спростував неправдиві заяви депутата Київради Сергія Котвицького, що нібито за мерства Віталія Кличка ТОВ "Скай-Буд ЛТД" отримало від міської влади містобудівну та дозвільну документацію на будівництво поблизу станції метро "Осокорки".

"Заява депутата Котвицького, м'яко кажучи, неправдива. Ми маємо підтверджуючі документи, і вони свідчать, що компанія "Скай-Буд ЛТД", акціонером якої був Сергій Котвицький, отримала містобудівні умови та обмеження на забудову земельної ділянки ще у червні 2011 року. При цьому зазначу, що Віталій Кличко був обраний мером у 2014 році", – сказав Павло Рябікін.

Він нагадав: Київський міський голова Віталій Кличко наголосив на тому, що захищатиме інтереси мешканців у разі, якщо Сергій Котвицький буде позиватися проти киян. Міська влада надасть юридичну підтримку та відстоюватиме позиції і права громади столиці.

Зазначимо, на засіданні сесії Київради Віталій Кличко закликав Сергія Котвицького скласти мандат депутата, якщо він ставить на перше місце свої бізнес-інтереси, а не інтереси киян.

Наступна публікація