У Кличка заявили, що через нестачу грошей метро Києва може зупинитися через місяць

У Кличка заявили, що через нестачу грошей метро Києва може зупинитися через місяць

Фото: ТСН.ua

Водночас у підземці поки не збираються підвищувати вартість проїзду.

Київське метро має ресурси лише на місяць роботи.

Про це заявив очільник Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергій Майзель, пише "44.ua".

"Нині метрополітен працює за рахунок накопичених ресурсів. У таких умовах підземка може пропрацювати не більше місяця, оскільки шостого числа кожного місяця працівникам підприємства потрібно виплачувати заробітну плату, а рухомий склад не може виїхати на лінію без планового огляду, який також вимагає витрат", - наголосив він.

За словами Майзеля, мер міста Віталій Кличко і Департамент транспорту докладає максимальних зусиль, щоб не допустити реалізацію песимістичних варіантів розвитку ситуації.

Окремо чиновник запевнив, що підвищення вартості проїзду у столичній підземці поки не планується.

"Сьогодні собівартість одного проїзду в метрополітені близько 6 гривень. Це економічно обґрунтований тариф. Для підвищення потрібно розглядати варіанти, прораховувати різні складові. Але зараз про підвищення проїзду в метрополітені не йдеться", - сказав він.

Як повідомлялося раніше, заступник керівника київського метро Дмитро Пеклун в інтерв'ю ТСН заявив про те, що протягом поточного року проїзд у київському метро може подорожчати приблизно на 50%

"Є кілька методик розрахунку тарифу. Основна – інвестиційна складова. Ми закладаємо туди розвиток метрополітену – будівництво нових станцій, купівлю рухомого складу. Якщо так, то тариф теоретично може бути, як в Європі. Але, думаю, підвищення може бути в межах 50%", - сказав він. 

Коли зникнуть жетони та які зміни чекають київську підземку - читайте в повній версії інтерв'ю.  

Повʼязані теми:

Наступна публікація