У Кличка розробили комплекс заходів для збільшення доходів бюджетників

У Кличка розробили комплекс заходів для збільшення доходів бюджетників

Кличко знає, як збільшити доходи бюджетників / Фото: gbgalsgallery.com

Формування бюджету має відбуватися за програмно-цільовим методом, переконаний лідер УДАРу.

Скрутне економічне становище, в якому опинився Київ та країна в цілому, вимагає від місцевої влади нових підходів при формуванні соціальної політики, вважає лідер партії "УДАР", кандидат на посаду мера Києва Віталій Кличко.

Зокрема, він пропонує провести аналіз міських програм, що фінансуються з бюджету, та залишити лише найбільш доцільні, які визначать кияни.

"Кияни хочуть, щоб механізми формування міського бюджету були абсолютно прозорими, щоб бюджетні кошти використовувалися раціонально і були контрольовані самою громадою. Це цілком справедливі вимоги, і місцева влада повинна їх виконати", - вважає Кличко.

На його думку, формування бюджету має відбуватися за програмно-цільовим методом. "Така практика поширена в більшості розвинутих країн, і Київ теж отримає багато переваг від такого підходу. Таким чином бюджетні кошти буде спрямовано на виконання найбільш важливих завдань. І саме кияни мають визначати, які проблеми потрібно вирішувати в першу чергу", - говорить Кличко.

Зокрема, Кличко вважає, що для підвищення статків столичних працівників бюджетної сфери, які сьогодні опинилися в категорії "малозабезпечені", для підняття престижу професії науковця, вчителя, лікаря, працівника культури потрібно запровадити міські програми підвищення оплати праці бюджетників.

Також важливо шукати нові, нетрадиційні джерела соціальної підтримки тих категорій киян, які цього потребують, вважає Віталій Кличко. Наприклад, заохочувати партнерські програми між комунальними закладами охорони здоров'я, освіти та культури та соціально відповідальним бізнесом, який готовий надати матеріально-технічну допомогу цим закладам.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація