У Кличка пообіцяли перерахувати платежі за опалення у сотнях будинків Києва

У Кличка пообіцяли перерахувати платежі за опалення у сотнях будинків Києва

У Києві будуть перераховані платежі за тепло в 700 будинках / Фото: thestocks.im

Заступник голови КМДА назвав причини недогріву 700 столичних будинків.

У Києві переглянуть рахунки за опалення у 700 будинках, у яких зафіксували відхилення температури від норми 18 градусів.

Про це заявив заступник голови Київської міськдержадміністрації Петро Пантелєєв під час засідання Міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, пише УНІАН.

"Дійсно, коли було -20 у місті Києві, у нас 700 будинків мали некомфортну температуру. Ми про цю ситуацію знаємо", - сказав він.

За словами Пантелєєва, недостатність тепла у цих будинках спричинена або тим, що частина будинків, виходячи з конструкцій, вимагають більшої температури теплоносія, або тим, що в них не утеплені внутрішні комунікації або ж самі квартири.

"Ці причини структуровані нами, і щодо кожного напрямку відповідне рішення прийняте", - запевнив заступник глави КМДА, додавши, що нині комісія проводить обстеження будинків.

Нагадаємо, раніше експерти розповіли про проблеми тарифікації послуг за опалення. Часто за комунальні послуги доводиться віддавати усю пенсію або мінімальну зарплату.

Повʼязані теми:

Наступна публікація