У Київському зоопарку безкоштовно роздаватимуть котів, а також виберуть імена для двох ведмежат

Дата публікації
Перегляди
4670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Київському зоопарку безкоштовно роздаватимуть котів, а також виберуть імена для двох ведмежат

У Київському зоопарку живе близько 50 котів та кошенят / Фото: ТСН.ua

Разом із котом видаватимуть паспорт про його "рідство" з булгаковським Бегемотом.

Другий день поспіль у Київському зоопарку безкоштовно роздають котів та кошенят. Сьогодні акція відбудеться о 12:00 біля центрального входу.

Загалом, на території зоопарку живуть близько 50 бездомних котів, яких підгодовують працівники та відвідувачі закладу.

"Спілка вільних журналістів "Природа над усе" проводить акцію "Міні-тигриків – у добрі руки!". Будемо дарувати безпритульних кошеняток, які народилися в зоопарку і які там небажані.  У Київському зоопарку живе приблизно 50 безпритульних котів. Їхню чисельність потрібно гуманно регулювати, аби вони не заважали колекційним птахам та іншим тваринам", - ідеться в повідомленні на сайті зоопарку.

Кожному коту видадуть паспорт про його "рідство" з булгаковським котом Бегемотом.

"До благодійної акції підключився літературно-меморіальний музей Михайла Булгакова, який видав всім котам зоопарку сертифікати про їхнє походження від знаменитого персонажа романа Булгакова "Майстер і Маргарита", кота Бегемота. Так що "зоокошенята", яких ми даруватимемо, насправді не прості! Усі нові господарі отримають такий сертифікат", - запевняють організатори акції.

Паспорт, який видаватимуть безкоштовно разом із котом у зоопарку в Києві / Фото: zonasport.bg

Тих котів, яких ніхто не забере собі, будуть стерилізувати.

"Деяких котів уже простерилізували ветеринари зоопарку. Також котів стерилізують безкоштовно фахівці комунальної ветклініки", - говорять волонтери.

Водночас організатори акції просять про допомогу – тваринам потрібна їжа, а також кошти на купівлю ветпрепаратів для стерилізації чи самі препарати, клітка для перетримки котів.

Крім того, сьогодні із 12:00 до 14:00 двом ведмежатам-хлопчикам, які народилися у ведмедів Потапа і Насті, будуть вибирати імена. О 14:00 меценат Київського зоопарку Олександр Омельченко визначить переможців, які отримають спеціальні призи від зоопарку, а всі інші учасники одержать заохочувальні подарунки.

Сьогодні ці двоє ведмежат Київського зоопарку отримають собі імена / Фото: zonasport.bg

Зазначимо, що з нагоди Міжнародного дня захисту дітей для всіх дітей (до 16 років) вхід у Київський зоопарк сьогодні безкоштовний.

Нагадаємо, У Київському зоопарку нещодавно з'явилися кумедні котячі лемури.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4670
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація