У київському ТРЦ Біг Джона замінять акулою-лопатою

У київському ТРЦ Біг Джона замінять акулою-лопатою

У ТРЦ знайшли заміну Біг Джону

Тигрову акулу везуть в Голландію.

Пустувати акваріум у столичному ТРЦ не буде. Замість тигрової акули, яку вчора посадили на карантин городянам покажуть акулу-лопату. Кличка нової риби ще не відома, як і місце, звідки її привезуть, пише "Комсомольская правда" в Украине".

"Ми вже випустили в акваріум скатів, на черзі акула-лопата, - розповіли в ТЦ. - Питання, чи буде в акваріумі мешканець таких же розмірів, як Великий Джон, зараз вирішується".

Акула-лопата отримала своє прізвисько за форму голову, яка нагадує молот. У природі вони виростають максимум до півтора метрів. Тому в київському акваріумі їм має бути комфортно. Харчується хижак дрібною рибкою і молюсками.

У торговому центрі акцентують увагу: від Великого Джона вони відмовилися, щоб зоозахисники не скандалили. А зовсім не тому, що тигровій акулі було у них тісно, і вона розбивала свій ніс. Подряпини вона отримала при транспортуванні до Києва.

Зараз Джон знаходиться на двотижневому карантині перед поїздкою в Голландію. Офіційно це називають - обміном з європейськими океанариумами.

Піщана тигрова акула на прізвисько Великий Джон - зникла з торговельного центру

Піщана тигрова акула на прізвисько Великий Джон - зникла з торговельного центру

Повʼязані теми:

Наступна публікація