У київському спортклубі чоловік обварився окропом із діжки для холодної води

У київському спортклубі чоловік обварився окропом із діжки для холодної води

Киянин обварився окропом у столичному спортклубі

У постраждалого на обличчі червоні плями, а шкіра ще й досі вкрита пухирями.

В одному із київських спортклубів чоловіка ошпарили окропом, а щоб не ображався - запропонували безкоштовний абонемент на півроку, йдеться в сюжеті ТСН.

Біда з Віталієм сталася тиждень тому. 3 січня він вперше після свят прийшов на тренування у спортклуб. Після занять відвідав сауну та вирішив облитися холодною водою зі спеціальної діжки.

"Вона підвішена під стелею, там завжди в ній вода. Людина, яка виходить із сауни, за мотузку її смикає і обливає себе. Підійшов до бочки облити себе холодною водою, а звідти полився практично окріп", - розповів постраждалий Віталій Костина.

Чоловік пригадав, що миттєво здійняв галас та почав кликати лікаря, втім, жодної людини, яка могла б надати першу допомогу, у клубі не виявилося. Швидку для чоловіка викликав один із тренерів.

Найбільше у чоловіка постраждало обличчя: воно вкрите опіками другого ступеня. Обпечені також груди та плечі.

Тільки за перший тиждень лікування Віталій витратив близько десяти тисяч гривень. А кілька днів тому звернувся до клубу по компенсацію.

"Я телефоном зв'язався з менеджером клубу, так як адміністратор ні цього дня, ні після не захотів зі мною спілкуватися. Отримав відповідь, що у якості компенсації вони мені можуть продовжити абонемент на півроку. І все. І дана проблема - це моя особиста проблема, вони відповіли", - розповів постраждалий.

Юрист Артем Стоянов запевняє, що у випадку Віталія провина клубу – очевидна. "В даній ситуації ми маємо халатність на виробництві. Ця стаття є в кримінальному кодексі України та за це передбачена кримінальна відповідальність", - пояснив юрист.

Якщо експертиза визнає тілесні ушкодження достатньо серйозними, то керівництво клубу можуть навіть посадити, каже Стоянов.

Кримінальне провадження за фактом травмування у спортклубі наразі вже відкрито.

У київському спортклубі чоловіка ошпарили окропом

У київському спортклубі чоловіка ошпарили окропом

Повʼязані теми:

Наступна публікація