У Київському СІЗО до смерті забили 20-річного хлопця

У Київському СІЗО до смерті забили 20-річного хлопця

Фото: Reuters

У зв'язку з цим розпочато кримінальне провадження.

Сьогодні, 26 січня, 20-річний ув'язнений зі слідчого ізолятора Києва помер у лікарні, не приходячи до свідомості.

Про це повідомили у прес-службі головного управління Національної поліції України в м. Києві.

Зазначається, що до чергової частини Шевченківського управління поліції надійшло повідомлення про госпіталізацію з травмою голови у міську клініку ув'язненого слідчого ізолятора.

"Під час спілкування з працівниками слідчо-оперативної групи фельдшер медичної частини пояснив, що ув'язненого зі слідами насильства без свідомості виявили на його спальному місці. Тому відразу було прийнято рішення про невідкладну госпіталізацію у лікарню, де хлопець через деякий час помер", – йдеться у повідомленні.

З метою встановлення причини смерті тіло померлого направили на судово-медичну експертизу, яка повинна показати тяжкість тілесних ушкоджень, а також механізм їхнього утворення.

На місці події правоохоронці нічого не виявили та під час опитування свідків – п'яти осіб, котрі перебували разом із потерпілим, жодної інформації не отримали.

У зв'язку з цим, слідчим відділом Шевченківського управління поліції відомості про подію внесені в Єдиний реєстр досудових розслідувань, розпочато кримінальне провадження за статтею "Умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть".

Нагадаємо, в установах пенітенціарної системи окупованого Криму і Росії зафіксували два випадки смерті громадян України. Повідомляється, що один з них – громадянин України Валерій Керімов (уродженець Генічеська) був вивезений з виправної установи в Криму в виправну колонію № 1 Республіки Адигея (Росія), де помер 8 вересня 2016 року. Керімов був хворий на гепатит і туберкульоз, йому не була своєчасно надана медична допомога. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація