У київському метро знайшли безпілотник

У київському метро знайшли безпілотник

Фото: УНІАН

Іграшковий квадрокоптер чекає на свого власника у бюро знахідок.

У київському метрополітені другий місяць розшукують власника іграшкового безпілотника. В бюро знахідок до дитячих речей ставляться з особливою увагою, адже для дітлахів втрата улюбленої іграшки зазвичай є цілою трагедією, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На станції "Нивки" для загублених речей виділили невеличку комору. Зазвичай туди потрапляють найпоширеніші втрати – парасольки, рукавички тощо. Пік людської неуважності припадає на новорічні свята. Тоді після корпоративів і вечірок масово гублять сумки, рюкзаки, гаманці, ноутбуки, телефони. Працюють у бюро знахідок метрополітену сумлінно. Світлана прийшла по студентський квиток своєї доньки. Всередині було ще й 70 гривень. Їх теж повернули. "І гроші повернули, як не дивно. Значить, є добро", - каже вона. Старший комірник бюро Тамара Колч пояснює, що на гроші за дев'ять років роботи надивилася. "Ми з поліцією знайшли на станції "Шулявка" більше 100 тисяч", - розповіла вона. Найбільше комірник переживає за загублені дитячі речі та іграшки. "Це для дитини, я знаю, трагедія", - каже жінка.

В київському метрополітені другий місяць розшукують власника квадрокоптера

В київському метрополітені другий місяць розшукують власника квадрокоптера

Кілька місяців тому до бюро знахідок доставили іграшковий квадрокоптер. Його журналістам не показують, щоб не віддати чужаку. "Якщо власник з'являється, він має сказати, який він, якого кольору. Людина має повністю описати", - пояснює пані Тамара.

На початку року соцмережі сколихнула новина про загублену колекцію маленьких монстриків та машинок. Місяць небайдужі кияни поширювали інформацію від київського метрополітену і господар зрештою знайшовся. Тоді 5-річний Мишко сяяв від задоволення. Таки ж усмішки метрополітенівці хочуть побачити і на обличчях господарів іншого загубленого краму. Але якщо протягом півроку власник не знайдеться, річ за рішенням комісії продадуть або утилізують.

Кореспондент ТСН Ігор Бондаренко

Повʼязані теми:

Наступна публікація