У київському метро за рік травмувалися 70 людей

У київському метро за рік травмувалися 70 людей

З початку року в метро отримали травми 9 дітей / Фото: "Сегодня"

Частіше пасажири травмуються під час перебування на ескалаторах.

У столичному метро за 11 місяців 2012 року травми отримали 70 пасажирів. Найчастіше НП відбувалися на ескалаторах, повідомляє прес-служба Київського метрополітену.

37 випадків сталося через особисту необережність, 24 - внаслідок порушення правил користування метрополітеном, 7 пасажирів отримали травми через раптове погіршення самопочуття, ще 2 - з інших причин, уточнили в прес-службі.

Як повідомляється, частіше пасажири травмуються під час перебування на ескалаторах - 23 випадки, на сходах - 14 випадків, а також на платформах станцій - 8 випадків.

Читайте також: У новорічну ніч кияни зможуть користуватися громадським транспортом майже до ранку

З початку року 9 дітей у віці від 2 до 7 років отримали травми різних ступенів тяжкості, 8 з цих випадків сталися на ескалаторах. У метрополітені підкреслили, що найчастіше діти травмуються через безвідповідальність батьків і недотримання правил користування метрополітеном. Батьки не контролюють поведінку малих дітей під час перебування в метрополітені, неусвідомлюючи можливих трагічних наслідків

У київському метро закликали пасажирів дотримуватись правил користування метрополітеном і правил поведінки на ескалаторах, дбати про власну безпеку і привчати дітей до дисципліни під час перебування в метрополітені.

Повʼязані теми:

Наступна публікація