У київському метро можна тепер розплачуватися за допомогою смартфонів Актуально

Дата публікації
Перегляди
1118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У київському метро можна тепер розплачуватися за допомогою смартфонів

У метро Києва з'явилася можливість платити за проїзд за допомогою смартфонів

Щоб використовувати смартфон як NFC-гаманець для оплати поїздок у метро, потрібно встановити Приват24, авторизуватися за номером телефону і підключити свої банківські картки.

Жителі та гості Києва зможуть розплачуватися за поїздки в столичному метро звичайним смартфоном, а не тільки безконтактними картками MasterCard. Як повідомили в банку, для оплати поїздок у київському метро підходять Android смартфони, обладнані NFC-чіп і безкоштовним додатком Приват24. Технологія хмарного NFC, запроваджена вперше в світі ПриватБанком і реалізована в Приват24, дозволяє миттєво оплачувати поїздки будь-якою банківської картою без покупки спеціальних карт, стікерів або secure-елементів.

"Майбутнє NFC-платежів не за картами, а за мобільними пристроями, тому ще в минулому році ми запропонували унікальне для світового ринку рішення хмарних NFC-платежів, коли розплачуватися безконтактно можна будь-яким смартфоном з NFC-модулем, - говорить заступник голови правління Приватбанку Олександр Вітязь. - Тільки в Україні цією технологією можуть користуватися понад двох мільйонів користувачів нашого платіжного додатка Приват24, і платити смартфоном з будь-якої своєї карти або рахунку".

Щоб використовувати смартфон як NFC-гаманець для оплати поїздок у метро, потрібно встановити додаток Приват24, авторизуватися за номером телефону і підключити свої банківські картки. При оплаті активувати додаток, вибрати безконтактні платежі і піднести смартфон до турнікету з обладнаним на ньому зчитувальним пристроєм. З електронного гаманця автоматично буде знято суму, що відповідає вартості проїзду, - 4 грн.

Безконтактними платежами в Приват24 можуть вільно користуватися власники більшості сучасних моделей Аndroid смартфонів з операційною системою не нижче 4.4 KitKat, прошивка яких дозволяє емуляцію карти (всього 655 моделей). Використовувати цю технологію для розширення можливостей своїх мобільних сервісів можуть будь-які розробники - ПриватБанк зробив API нового сервісу загальнодоступним за адресою api.privatbank.ua/nfc.

Нагадаємо, з 19 червня Київський метрополітен запустив послугу безконтактної оплати поїздок за допомогою банківських карток MasterCard PayPass. Київ став четвертим містом у світі, де проїзд в метро можна оплатити банківськими картами, нова послуга вже працює на 17 станціях метро у центральній частині столиці.

Дата публікації
Перегляди
1118
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація