У київському "Епіцентрі" 69-річний чоловік помер на місці, бо на нього впала натяжна стеля

У київському "Епіцентрі" 69-річний чоловік помер на місці, бо на нього впала натяжна стеля

Пакування із натяжною стелею убило людину

Керівництво гіпермаркету обіцяє родині потерпілого допомогу.

У київському гіпермаркеті "Епіцентр" товар убив покупця: палета з натяжною стелею впала з горішньої полиці на 69-річного чоловіка. Від травм він загинув на місці. Міліція відкрила кримінальне провадження та ініціювала перевірку всіх будівельних магазинів щодо безпеки. Якщо знайдуть винуватців, вони можуть сісти до в'язниці на 8 років, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Відтепер, якщо будете у будівельному супермаркеті, то дивіться не лише під ноги, а й вгору. Бо це не просто крамниця, а крамниця-склад і найважчі товари можуть бути високо під стелею. Те, що це небезпечно, днями стало зрозуміло у Києві.

У київському будівельному гіпермаркеті товаром убило покупця

У київському будівельному гіпермаркеті товаром убило покупця

Керівництво супермаркету поки що остерігається показувати пресі фатальний відділ. Каже, це триватиме до кінця слідства. Так само, не називають, який же товар убив 69-річного киянина. ТСН перевірила: учора всі департаменти будівельної крамниці працювали. Її керівництво розпочало внутрішнє розслідування, але каже: карати винних зарано. У магазині кажуть: уже допомагають родині чоловіка, на якого впав будматеріал і вже обговорюють суму матеріальної підтримки.

Святошинська міліція ініціювала перевірку всіх будмаркетів району на предмет того, як міцно і на якій висоті закріплено товар на стелажах і як швидко ганяють навантажувачі. У цьому випадку відкрито кримінальне провадження.

Із родини загиблого під стелажами, вдалося знайти лише його доньку, яка в той самий день ходила сюди по закупи. Але й вона не захотіла розповідати про інцидент публічно. Утім, по телефону, підтвердила дві речі – на її батька впало пакування саме з натяжною стелею і те, що керівництво будівельної мережі справді допомагає з похороном.

Нагадаємо, що раніше йшлося про те, що чоловіка вбила палета лінолеуму, а не натяжної стелі. 

Кореспонденти ТСН Станіслав Фещенко, Андрій Марченко.

Повʼязані теми:

Наступна публікація