У київській багатоповерхівці тривають житлові "війни" через ОСББ

У київській багатоповерхівці тривають житлові "війни" через ОСББ

Кияни намагаються довести, що їхнє ОСББ — фальшиве

Люди не можуть дійти згоди у власному помешканні.

В одній зі столичних багатоповерхівок мешканці вже рік воюють із власним ОСББ. Суперечки почалися через необґрунтовано завищені тарифи та безлад у домі. Нині, за словами жителів, у "бій" випущено охорону, яка почала боротися із консьєржами, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Консьєржка каже, що у них домофон не працює, вести повноцінну охорону не можливо. Жінка працює тут 5 років, але минулої п'ятниці, каже, що її з робочого місця викидали силою.Жителі будинку обурені.

ОСББ тут створили ще у 2009, бо були невдоволені роботою комунальників. Нині мешканці розповідають, що підписи "за" самостійність збиралися нечесно. Про те, що вони є членами об'єднання, дізналися у 2012.

Обман викрився, коли у будинку почалися проблеми. Спочатку керівництво ОСББ, кажуть, силою змінило охорону на паркінгу. Потім на підземній стоянці зникло світло. Трошки згодом мешканці помітили, як ростуть цифри у їхніх платіжках. Наприклад, за опалення довелося викласти в 1,7 разів більше, ніж за цінах ЖЕКу. На одному з поверхів з'явився приватний готель, стіни обклеїли рекламою, а підсобні приміщення здали в оренду. Всі намагання поговорити із головою ОСББ, кажуть мешканці, закінчуються нічим.

Юрист ОСББ каже, що у будинку є 387 тисяч боргів людей. Мешканці зізнаються, що дехто з них справді не платить, бо не бачили договорів із постачальниками послуг та не мають упевненості, що їхні гроші будуть використані за призначенням.

Голова об'єднання Галина Холмогорова надати будь-які документи відмовляється. Каже, що готова звільнитися, якщо мешканці так наполягають. Мешканці у те, що голова правління піде добровільно, не вірять, бо жодного їхнього представника серед членів правління ОСББ немає. Вони вже виграли два суди і довели, що підписи під документами про створення об'єднання є фальшивими та пройшли апеляцію. Нині чекають визнання недійсним самого ОСББ. Далі, кажуть, якщо останній суд виграють, то створюватимуть нове власне ОСББ.

Нагадаємо, що у Києві боржників комуналки в ОСББ наказують обмеженнями

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська, Сергій Азаренко.

У київський висотці мешканці вже рік воюють з ОСББ

У київський висотці мешканці вже рік воюють з ОСББ

Повʼязані теми:

Наступна публікація