У київських лікарнях поранені чоловіки плачуть, згадуючи, як на їхніх очах силовики калічили жінок

У київських лікарнях поранені чоловіки плачуть, згадуючи, як на їхніх очах силовики калічили жінок

Люди падали, а їх продовжували бити

Такої кількості травмованих столичні лікарні ще не бачили.

26 людей загинуло, і з них 10 - це міліціонери, близько восьми сотень поранених - це офіційна статистика протистояння у центрі столиці. За неофіційними даними рахунок лише постраждалих йде на тисячі. Від вогнепальних поранень загинули шестеро бійців МВС та 13 мітигувальників Майдану, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Місця для поранених у протистояннях не вистачає навіть у коридорах київських лікарень. Реанімації переповнені. Усіх, кого можна лікувати амбулаторно, нині намагаються виписувати. Загалом за минулу добу в Україні від протистоянь загинуло 26 людей. Досі у лікарнях десятки людей на межі життя і смерті. Шпиталізовані шість журналістів, і троє людей, яким ще не виповнилось 18 років.

Загинуло десятеро силовиків, з них троє - це призовники строкової служби, ще двоє спецпризначенці "Тигра" та міліціянти. До лікарні доправлено 342 бійці МВС.

Серед поранених є іноземці. Попри те, що державний департамент США закликав своїх громадян триматися подалі від центру Києва, один із американців опинився в самому епіцентрі подій. Зі зламаною рукою нині він перебуває у лікарні. Каже, що впав, проте його і далі били.

Поранені зі сльозами на очах розповіли, як силовики калічили жінок

Поранені зі сльозами на очах розповіли, як силовики калічили жінок

Побиті і травмовані не можуть згадати, чим їх били, проте чоловіки плачуть, згадуючи, як на їхніх очах бійці калічили жінок. Вони не можуть зрозуміти, як у воїнів узагалі піднялася рука бити жінок.

Нагадаємо, що рідні забирають поранених з лікарень

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Повʼязані теми:

Наступна публікація