У київських фастфудах продавці не миють руки і годують м'ясом з небезпечними бактеріями

У київських фастфудах продавці не миють руки і годують м'ясом з небезпечними бактеріями

У Києві у фастфудах продають неякісну продукцію

Інспектори повідомляють про порушення всіх можливих правил торгівлі.

В Києві продавці швидкої їжі торгують з порушенням всіх правил санітарії.

Як пише "Сегодня", у більшості відсутні санітарні книжки, люди ночують прямо в кіосках і навіть не миють руки.

"З початку року ми перевірили близько 50 таких кіосків, і 39 з них довелося закрити до усунення всіх порушень", - сказав начальник ветеринарної міліції Києва Олександр Овчаренко.

При цьому продавці торгували зіпсованим м'ясом. "Нам довелося вилучити і утилізувати понад 500 кг м'яса: курятини, яловичини та свинини, а також 130 одиниць обладнання - це рожни, грилі тощо", - зазначив Овчаренко.

Ті перевіряльники, хто бачив це м'ясо, кажуть, що навіть через голод ніколи не їли б його. "Явних хробаків, звичайно, в ньому немає, але і дати виробництва, звідки взяли, скільки і як зберігали - теж. А раптом м'ясо купили у бабусі з села, корова якої хворіла чумою? Та й взагалі скільки вже було випадків, коли зіпсоване м'ясо вимочували у формаліні - адже воно на вигляд виходить як свіже", - заявив інспектор ветеринарної міліції Андрій Піц.

"У нас був випадок на Лісовому, коли продавець виявилася хворою на сальмонельоз і заразила 21-го покупця, в числі яких була навіть вагітна жінка. Багато приїжджих продавців просто живуть у цих кіосках в умовах повної антисанітарії, коли навіть справити малу потребу і руки помити ніде. Вони вважають, що одноразових рукавичок повинно вистачити на тиждень, і навіть не замислюються про те, скільки там мікробів", - говорить інспектор.

Самі продавці в кіосках з фастфудом запевняють, що серед них є і порядні. При цьому зізнаються, що влада просто не дає можливості працювати нормально: не видають дозвільні документи, вимагають неймовірні хабарі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація