У Київраді обрали секретаря й заступника Кличка

Дата публікації
Перегляди
988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Київраді обрали секретаря й заступника Кличка

Новообраний секретар Київради заявив, що його головне завдання на посаді - забезпечити ефективну роботу депутатського корпусу / Фото: Володимир Прокопів / Facebook

За кандидатуру проголосували 80 депутатів.

"Ударівець" Володимир Прокопів обраний заступником Київського міського голови - секретарем Київської міської ради VIII скликання.

Про це повідомили у прес-службі Київради.

За прийняття відповідного рішення проголосували 80 депутатів. Рішення про його обрання Кличко підписав одразу.

Новообраний секретар Київради заявив, що його головне завдання на посаді - забезпечити ефективну роботу депутатського корпусу та секретаріату.

"Я переконаний, що найголовніше в роботі колегіального органу - дотримання регламенту. Якщо працювати згідно з визначеною регламентом процедурою, не буде жодних проблем, не буде конфліктів і не буде "протягування" ніяких рішень. Як секретар Київради я маю і буду слідкувати за тим, аби були створені максимально сприятливі та комфортні умови для роботи абсолютно всіх депутатів, як на засіданнях так і у комісіях", - сказав Прокопів.

Також секретар Київради зазначив, що велика увага буде приділена підвищенню рівня дисципліни депутатського корпусу. "Я сподіваюсь на те, що депутати мене почують і зроблять все задля того, аби в ЗМІ більше не було приводів писати про прогульників в Київраді", - додав він.

Прокопів також закликав столичних депутатів не перетворювати сесійну залу на політичний піар-майданчик.

 

Новообраний секретар входить до фракції "УДАР-Солідарність". Народився у 1983 році, навчався в Прикарпатському університеті ім. В.Стефаника, де отримав диплом за спеціальністю "Радіофізика та електроніка" і кваліфікацію – спеціаліст-радіофізик, та в Тернопільському національно-економічному університеті, де отримав диплом магістра за спеціальністю "Адміністративний менеджмент". 

Працював директором представництва  Страхового акціонерного товариства "ОСТРА" в Харкові, помічником-консультантом народного депутата України, головним спеціалістом відділу оздоровлення, праці та соціальної роботи Київської міської державної адміністрації, також був генеральним директором ТОВ "ВП Груп".

З березня 2014 р. – заступник директора департаменту по контролю за використанням земель Державної інспекції сільського господарства України.

Нагадаємо, сьогодні, 1 грудня, під час першої сесії Київради VIII скликання Віталій Кличко склав присягу Київського міського голови.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
988
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація