У "Київенерго" обіцяють не відключати світло населенню, якщо кияни заощаджуватимуть

У "Київенерго" обіцяють не відключати світло населенню, якщо кияни заощаджуватимуть

Гендиректор "Київенерго" пообіцяв не відключати киянам світло

На даний момент електрику відключають тільки на деяких підприємствах.

Генеральний директор "Київенерго" Олександр Фоменко заявив, що відключення електроенергії в житлових будинках не плануються, повідомляє кореспондент ТСН.

Фоменко зазначив, що військові дії на Сході негативно вплинули на вугільну промисловість, бо багато компаній зараз простоюють, через що найбільше страждають Київ і Харків.

"Є проблеми із вугільною промисловістю. На жаль, багато вугільних підприємств простоюють через відомі події. Особливо це відбилося на Харківській та Київській областях. І сьогодні застосовуються графіки відключення в Києві, Харкові та Київській області", - повідомив гендиректор "Київенерго".

Разом з тим, Фоменко запевняє, що планові відключення здійснюються лише на окремих підприємствах, і це не позначається на населенні. Відключення електроенергії у населення не плануються, однак за певних обставин можливі.

"Я сподіваюся, що графіків відключення по населенню міста Києва не буде. Я думаю, що квартири і багатоповерхові будинки в Києві відключатися не будуть. Однак, це залежить від розпорядження НАК "Укренерго"", - повідомив Фоменко.

Нагадаємо, раніше було заявлено, що в Києві без попередження застосовуватимуть графіки аварійних відключень для столичних промислових підприємств.

Повʼязані теми:

Наступна публікація