У Київ слідом за донецькою елітою переїхали бутіки, які підпільно працюють "для своїх"

Колишні союзники Януковича втікли від війни на Донбасі, прихопивши із собою елітний бізнес.

Окрім простих громадян, вимушених переселенців з Донецької та Луганської областей, до Києва переїхала майже вся тамтешня еліта, а за ними і дорогі бутіки.

Зокрема, на вулицях столиці з'явилося багато представницьких автомобілів із номерами АН (літери позначають Донецьку область, - ред).

Це так звані vip-біженці, які були союзниками Януковича, бенефіціарами його режиму, підтримували земляка-корупціонера. Але після втечі Януковича та російської військової експансії вони залишили рідний край та перебралися до "бандерівської" столиці, пише журналіст Української правди Сергій Лещенко.

При чому, поки звичайні донецькі переселенці поневіряються по таборах, де живуть у надзвичайно скрутних умовах, донецька верхівка непогано влаштувалася. Слідом за своїми клієнтами, до Києва перебралися престижні донецькі магазини разом зі своїм скарбом – одягом провідних світових брендів а ля Prada, Gucci, Ferragamo.

Проте втікачі змушені нелегально збувати товар своїм же донецьким клієнтам, тому що, за дилерськими угодами із виробниками, не мають права реалізовувати ці торгові марки за межами Донецька.

Відтак у Києві останнім часом відкрилося декілька підпільних торгових точок. Улюблені донецькі бутики зустрічають своїх клієнтів-утікачів в явочних київських квартирах або магазинах без вивісок (на фото нижче).

Донецькі бутіки підпільно облаштувалися у Києві / Фото: blogs.pravda.com.ua/authors/leschenko

Другий нелегальний магазин престижного одягу для донецьких відкрився в одному з помешкань у Пасажі. Потрапити туди можна лише за попередньою домовленістю.

Повʼязані теми:

Наступна публікація