У Києві зоозахисники пікетували психіатричну лікарню

У Києві зоозахисники пікетували психіатричну лікарню

Активісти хочуть довести справу шкуродера до логічного завершення.

Група зоозахисників пройшла на територію Київської клініки імені Павлова і пікетувала Інститут судової психіатрії. Активісти невдоволені тим, що вже чотири місяці немає результатів психіатричної експертизи Дмитра Кияниці, якого вони називають шкуродером, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Справа Кияниці розглядається в суді вже більше, ніж півроку. 30-річного ІТ-шника зняли на відео, коли той бив шлангом та прутом підвішену на дереві кішку. "Люди, котрі зараз мучають собак і котів, у майбутньому, можливо, перейдуть на людей. Ви розумієте чи ні?", - обурювалися пікетувальники.

Зоозахисники пікетували Інститут судової психіатрії

Зоозахисники пікетували Інститут судової психіатрії

Медики пояснюють, що термінів не порушували, а експертиза затягнулася, бо від суду просили додаткових документів. Сьогодні вони пообіцяли передати результати до суду у перших числах січня.

Раніше зоозахисники вже виходили на акцію протесту під Голосіївське відділення поліції разом зі своїми домашніми улюбленцями та гаслом "Сьогодні - тварини, завтра - діти!". Активісти вимагають змін у законодавстві, що дозволило б карати кривдників тварин більш суворо.

Повʼязані теми:

Наступна публікація