У Києві знайшли рішення проблеми довгобудів Новини компаній

У Києві знайшли рішення проблеми довгобудів

У Києві буду добудовувати недобудови / Фото: interviewmagazine.com

У столиці відроджується будівництво на Академіка Глушкова, 6

Спільними зусиллями банку "АРКАДА" і Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка відроджується проект будівництва житлового комплексу в місті Києві по просп. Академіка Глушкова, 6.

Зараз ПАТ АКБ "АРКАДА" займається підготовкою до створення Фонду фінансування будівництва для залучення коштів на будівництво житлових будинків та об'єктів соціально-побутового призначення комплексу.

Відновлення будівельних робіт стало можливим в результаті прийнятого Кабінетом міністрів України розпорядження № 1063-р від 11 грудня 2013 року про надання згоди на укладення договору доручення на виконання функцій замовника між Київським національним університетом імені Т. Г. Шевченка та ТОВ "Аркада-Будівництво" з метою завершення будівництва комплексу житлових будинків з об'єктами соціально-побутового призначення по просп. Академіка Глушкова, 6.

Цим масштабним проектом в Голосіївському районі столиці передбачається будівництво на 28 гектарах близько 30 житлових будинків, кількох дитячих садків та загальноосвітніх шкіл, значної кількості об'єктів соціально-побутового обслуговування, а також багатоповерхового паркінгу.

Орієнтовно відновлення будівництва почнеться в другому кварталі 2014 року.

Довідка:

Попередній забудовник ПАТ "Побутрембуд" в 2005 році почав будівництво перших житлових будинків цього комплексу з залученням коштів інвесторів, але потім заморозив об'єкт, поповнивши сумний перелік незавершених новобудов. Кількість останніх досягає майже 50 % від усіх проектів будівництва житла в Україні. Понад 500 інвесторів, згаданого вище комплексу, понад 8 років чекають на свої квартири.

 

 

Наступна публікація