У Києві зміняться правила та вартість проїзду в метро – 75 хвилин поїздки буде коштувати 5 грн

У Києві зміняться правила та вартість проїзду в метро – 75 хвилин поїздки буде коштувати 5 грн

Вартість проїзду в метро зміниться / Фото: УНІАН

Українцям продаватимуть персоналізовані квитки, забезпечать "проїзд на час" та універсальні квитки.

З 1 січня кияни зіткнуться з новими змінами. Тепер їм доведеться призвичаюватися до нових правил проїзду в громадському транспорті, зокрема в метро. Влада вже неодноразово анонсувала зміни, а тепер стали відомі варіанти нововведень та їхньої вартості.

Нововведення торкнуться і цін, і правил проїзду. Мають ввести одноразові картки та картки на час проїзду. Також мінімальна вартість проїзду буде складати 1,7 гривні, а одним квитком можна буде користуватися в усіх видах транспорту.

Одним із нововведень стане тариф "75 хвилин". Згідно з ним пасажири зможуть протягом 75 хвилин їздити на будь-якому громадському транспорті, крім маршруток. Головне вкластися в цей час. Коштуватиме таке ноу-хау 5 гривень, пишуть Вести.

Крім того, для пасажирів, які регулярно катаються на метро, введуть індивідуальні проїзні з фотографією. У них буде необмежена кількість поїздок на 30, 90 або 365 днів. Вартість проїзду з таким квитком складатиме від 1,7 до 2,2 гривні, залежно від терміну. Найдешевшим для пасажира буде проїзний на 365 днів.

Іншим нововведенням стане квиток на день. Цей квиток дає право проїзду без обмеження кількості поїздок на день, три дні або сім днів на будь-якому транспорті. Відлік часу (24 години, 72 години, 168 годин) починається в момент першого використання.

Нагадаємо, що вартість проїзду в київському метро та наземному транспорті може різко підскочити. До кінця року проїзд може подорожчати до 3-4 гривень.

Повʼязані теми:

Наступна публікація