У Києві жінка прокатала поліцейського на капоті та пручалась затриманню

Водійка порушила правила паркування.

Порушниця пручалась затриманню

Порушниця пручалась затриманню / © скриншот з відео

В Мережі з'явилось відео затримання порушниці ПДР, яка намагалась наїхати на працівника поліції. Як зазначається у коментарях до відео, подія сталася 31 липня у районі Березняки.

Водійка припаркувала свій червоний кросовер занадто близько до зупинки громадського транспорту. Коли підійшли поліцейські, жінка сперечалася з правоохоронцями, а потім намагалася поїхати з місця пригоди.

Спочатку водійка трохи здала назад – там їй дорогу перегородив поліцейський, потім жінка поїхала вперед – полісмен був вимушений стрибнути на капот авто. Далеко порушниця поїхати не змогла – за кілька метрів дорогу їй перегородило інше цивільне авто.

Поліцейські витягли порушницю з машини, вдягли на неї кайданки та повели до службового авто. всю дорогу жінка пручалась.

Про результати роботи нової поліції читайте у матеріалі: Київські поліцейські похвалилися результатами роботи за перший місяць. Інфографіка

31/07/2015 на Березняках под Сильвер Бриз #kievpolice задержали женщину.

Posted by Киев Автомобильный on 2 августа 2015 г.
Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie