У Києві ЖЕКи відмовляються підключати опалення

У Києві ЖЕКи відмовляються підключати опалення

Київські Жеки саботують початок опалювального сезону / Фото: УНІАН

Ймовірно, так хочуть заощадити гроші міста, почавши опалювальний сезон пізніше.

У "Київенерго" кажуть про те, що на місцях ЖЕКи відмовляються підключати будинки до опалення.

"Деякі голови жилкооперативов і начальники ЖЕКів не зробили вчасно продувку труб і необхідну перевірку систем опалення, тому відмовляються підписувати акти готовності до опалювального сезону", - розповів Комсомольской правде в Украине голова наглядової ради "Київенерго" Іван Плачков.

Швидше за все, що так хочуть заощадити гроші міста, почавши опалювальний сезон пізніше.

Також це може бути пов'язано з тим, що опалювальний сезон почали на два тижні раніше. Можливо, банально не встигли підготуватися.

Цікаво, що найбільш зрозуміла і банальна причина відсутності тепла в будинку - прориви труб теплотраси - трапляється не так часто, як минулого року. Станом на сьогоднішній день в місті було зафіксовано 74 пориви, внаслідок чого гаряча вода не може надійти приблизно в одну тисячу будинків столиці.

Водночас "Київенерго" на своєму сайті звітує, що станом на 9 жовтня до тепла підключено вже 7868 або 79% житлових будинків усіх форм власності, за централізоване опалення яких відповідальна компанія.

Найбільше житлових будинків підключено в Шевченківському (99,1%), Деснянському (98,1%), Подільському (99,6%) Дніпровському (97,2%), Оболонському (93,6%) районах столиці.

Нагадаємо, експерти розповіли, як можна заощадити на опаленні взимку: індивідуальний лічильник дозволить зменшити витрати вдвічі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація