У Києві ЖЕК байдужо відхрещується від падаючих дерев

Дата публікації
Перегляди
1370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Києві ЖЕК байдужо відхрещується від падаючих дерев

Дерево із вулиці досі не прибрали

На вулицях столиці росте чимало старих дерев

Киянка, яку у п'ятницю 22 лютого ледве не вбило дерево, відмовляється спілкуватися із пресою. Жінка, яку тільки диво врятувало від падіння на неї великого дерева, стала зіркою YouTube і підкорила світовий інтернет. Проте пані ховається за зачиненими дверима у власній оселі, — йдеться у сюжеті "ТСН.19:30".

Кількість перегляду відео цього інциденту в інтернеті б'є рекорди. Тим часом дерево досі лежить не прибраним.

На відео видно, як жінка підходить до контейнера викинути сміття, у цей момент за кілька сантиметрів від неї падає велетенська тополя. Вона спокійно поправляє зачіску і йде далі. Дерево розтрощило припарковане авто і ледь не вбило її саму.

Якщо в інтернеті кількість перегляду відео зашкалює,то в будинку, де мешкає ця сама жінка, ніхто з пожильців і гадки не має, що живе поруч із такою популярною сусідкою. Двері її квартири неохоче відчиняє чоловік і просить піти геть. Каже, що жінка жива та здорова, а журналістам тут робити немає чого.

Спокійну реакцію жінки на відео коментує психолог. Каже, що це шок і у цій ситуації спрацював механізм самозахисту. Мовляв, нічого дивного тут немає, але справжня реакція, найімовірніше, була згодом.

Читайте також: Одеські дерева падають на джипи і автобусні зупинки

Тим часом за 5 днів тополю так і не прибрали, лише розпиляли. Те, що дерево ледь не вбило жінку, директора місцевого ЖЕКу не бентежить. Поруч із викорчуваним деревом стоять старІ тополі, які будь -якої миті теж можуть упасти. Їх, начебто, на міцність перевірить "Київзеленбуд". А за падіння цього дерева відповідальність ЖЕК із себе знімає.

Жінка дивом врятувалася від дерева, яке її ледь не вбило

Жінка дивом врятувалася від дерева, яке її ледь не вбило

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Тренди соцмереж
Дата публікації
Перегляди
1370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація