У Києві завершили пошуково-рятувальні роботи в будинку, в якому завалилися всі п'ять поверхів

З-під завалів урятували шість людей.

Сьогодні, 27 лютого, близько 15:30 надзвичайники припинили пошуково-рятувальні роботи у старому будинку по вулиці Богдана Хмельницького в центрі Києва.

П'ять поверхів будівлі завалилися у четвер, 25 лютого, – залишилися лише зовнішні стіни, які також можуть упасти в будь-який момент. Із-під завалів врятували шістьох осіб – усі вони в лікарні. Дві людини під завалами загинули – їхні тіла з-під уламків вдалося дістати лише сьогодні вранці. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

"Протягом трьох діб до проведення аварійно-рятувальних робіт було залучено більше 600 осіб особового складу та 100 одиниць техніки від ДСНС України, КАРС "Київської служби порятунку", Національної поліції України, служб Київської міської адміністрації та Шевченківської районної в м. Києві державної адміністрації. До рятувальних робіт залучалися кінологічна служба, ДП Мобільно-рятувальний центр та рятувальники КМДА. Для надання екстреної психологічної допомоги на місці події психологи Головного управління ДСНС України у м. Києві проводили роботу з родичами осіб, які перебували під завалами та зі співробітниками аварійно-рятувальних служб з метою стабілізації їхнього морально-психологічного стану. При пошукових роботах використовували спеціальну техніку, тепловізори та запроваджували хвилини тиші", – ідеться в повідомленні.

Нині охорону місця події здійснює Національна поліція.

Нагадаємо, увечері 25 лютого в п'ятиповерховому відселеному аварійному будинку у центрі Києва на вулиці Богдана Хмельницького сталося обвалення з п'ятого по перший поверхи. Інцидент трапився під час будівельних робіт із демонтажу внутрішньої стіни.

Рятувальні роботи на руїнах будинку тривають уже понад добу

Рятувальні роботи на руїнах будинку тривають уже понад добу

Повʼязані теми:

Наступна публікація