У Києві незабаром запустять нічні маршрути громадського транспорту

У Києві незабаром запустять нічні маршрути громадського транспорту

У Києві незабаром запустять нічні маршрути громадського транспорту

У Києві запустять нічні маршрути громадського транспорту

У Київпастрансі вже розробили схему на 12 нових маршрутів.

У столиці активісти вимагали запровадити нічні маршрути громадського транспорту. Їхня петиція лише за два дні набрала понад 10 тисяч підписів, і тепер її мають розглянути в КМДА. Тим часом, у Київпастрансі вже заявляють, що мають схему на 12 нових транспортних маршрутів, і перші три запровадять уже за два тижні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Киянин Богдан - автор петиції за впровадження в столиці нічних транспортних маршрутів. Досвід нічних перевезень вивчав у Відні: там діє єдиний квиток на весь громадський транспорт. За 1,6 євро там можна кататися дві години. Такий тариф діє що вдень, що вночі. Австрійці зрозуміли, що бізнесу з нічних перевезень не буде. Головне, щоби турист був задоволений, який зрештою і наповнює бюджет.     

У Львові ж нічні маршрути на прохання громади запустили ще з липня. Один автобус своє коло проходить трохи більше, ніж за годину. Вартість квитка - вісім гривень. Восени пасажиропотік спав, але маршрути не скасували, хоча, зізнаються, вони не рентабельні. 

Тим часом, у Київпастрансі ТСН розкрили секрет - громадський транспорт уночі запустять. Уже давно підготували 12 маршрутів: 10 ітимуть від залізничного вокзалу, 2 - із центру, району Європейської площі і до всіх околиць мегаполісу. Один автобус їздитиме раз на годину: зупинки на посадку будуть фіксовані, на вихід - на вимогу. 

Перші три маршрути обіцяють вивести вже в Новий рік: у бік Троєщини, Харківського масиву та Борщагівки. Попервах вони будуть пілотними: у Київпастрансі обіцяють дослухатися до побажань пасажирів. Останні  ж наполягають лише на одній вимозі: аби графік був чіткий і зрозумілий.

Кореспондент ТСН Ольга Максимова 

У столиці активісти вимагають запровадити нічні маршрути громадського транспорту

У столиці активісти вимагають запровадити нічні маршрути громадського транспорту

Повʼязані теми:

Наступна публікація