У Києві загадково зник власник коворкінг-центрів

У Києві загадково зник власник коворкінг-центрів

Фото: facebook.com/kropivka

Денис Кожушко пішов сплатити рахунки до банку і не повернувся.

У Києві шукають загадково зниклого власника коворкінг-центру Дениса Кожушка. Він пішов до банку, аби сплатити рахунки, та обіцяв повернутися за декілька хвилин. До фінансової установи чоловік так і не дійшов. Вдома на нього вже декілька днів чекають дружина та дві доньки - двох та восьми років, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

Знайома Кожушка Дарина Дерська згадує останню з ним телефонну розмову. З чоловіком вона спілкувалась у минулий понеділок - напередодні його дивного зникнення.

"Я йому зателефонувала спитати, як справи. На що він відповів: "Якщо я виживу, то день пройшов добре". Я сказала: "Ну і жарти в тебе дурні". На що він промовчав", - розповідає Дарина.

30-річний киянин Денис Кожушко - власник двох коворкінг-центрів. Заснував їх разом із рідним братом. Ремонтом, облаштуванням та навіть сплатою рахунків чоловік займався власноруч.

У той день Денис прийшов на роботу як зазвичай вранці. Першим, що йому потрібно було зробити, це сплатити за Інтернет. Чоловік пішов до відділення банку, залишивши при цьому телефон, який завжди носив із собою, ключі та документи. Коли ж Денис не з'явився у офісі за декілька годин, першою розхвилювалася секретар Ольга.

"Він чимось був схвильований. Він завжди такий життєрадісний був. Того ранку у нього взагалі не було жодних емоцій. Скляний, пустий погляд", - каже вона.

Жінка зателефонувала брату зниклого Вадиму. Того ж дня йому вдалося отримати відео з декількох камер спостереження біля офісу. На ньому видно, що до банку Денис не дійшов.

Версій причини зникнення брата Вадим не має. Чоловік стверджує – ані перешкоджання діяльності коворкінгу, ані особистих погроз Денису не було.

Правоохоронці уже допитали родичів і знайомих Дениса. Окрім цього зібрали відео з усіх камер спостереження.

"Частково вже опрацьовані камери відеоспостереження, також із метрополітену записи. Ця частина, яка опрацьована, не дала жодної інформації", - каже речниця Оболонського райвідділу поліції Оксана Щербак.

10 жовтня слідчі надіслали запит до суду, щоб отримати інформацію про телефонні дзвінки та повідомлення Дениса Кожушка.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

Поліція Києва розслідує справу загадкового зникнення бізнесмена Дениса Кожушка

Поліція Києва розслідує справу загадкового зникнення бізнесмена Дениса Кожушка

Повʼязані теми:

Наступна публікація