У Києві за рік відновили 3,5 тисячі місць у дитячих садках

У Києві за рік відновили 3,5 тисячі місць у дитячих садках

В українській столиці вдалося відновити 3,5 тисячі місць у дитячих садках

Наразі у Солом'янському районі триває реконструкція дитсадка № 383.

За минулий рік у столиці вдалося відновити 3,5 тисячі місць у дитячих садах.

Про це в інтерв'ю gazeta.ua заявила заступник голови КМДА Ганна Старостенко.

За її словами, ця цифра рівнозначна відкриттю 74 груп або 12 дитячих садків.

"Починаючи з минулого року ми переглядаємо договори оренди і повертаємо ті приміщення, які використовувалися не за своїм цільовим призначенням. Загалом ми нарахували вже 57 таких приміщень. Так, у Солом'янському районі триває реконструкція дитсадка № 383. Сподіваємося, що 1 вересня відчинить свої двері для малюків. Також, планується відкрити ще 2 дитячих садків: у Голосіївському і Дарницькому районах", - повідомила заступник голови КМДА.

"У столиці існує багато навчальних закладів, приміщення яких поєднують і школи, і дитсадки. В таких випадках ми намагаємося перевести учнів до сусідніх шкіл, звільняючи додаткові місця для дошкільнят", - додала вона.

Загалом, як зазначила Ганна Старостенко, першочергового влаштування в дошкільні навчальні заклади Києва вимагають більше 14 тис. дітей. При цьому протягом 2014 року київські дитячі садки поповнили 2700 дітей із сімей переселенців.

Ганна Старостенко також звернула увагу на невиконання забудовниками своїх зобов'язань щодо будівництва поряд із житловими комплексами об'єктів соціальної інфраструктури.

При цьому, за її словами, за ініціативою Віталія Кличка Київ звернувся до Міністерства охорони здоров'я і вже отримав згоду на пропозицію відкривати дитячі садки у вбудованих приміщеннях житлових будинків.

Наступна публікація