У Києві за ніч низка маршруток подорожчали до 7-8 гривень

У Києві за ніч низка маршруток подорожчали до 7-8 гривень

Фото: УНІАН

Перевізники підняли ціни з 10 грудня.

У Києві з 10 грудня знову подорожчали міські маршрутки.

Про це повідомляють мешканці міста на сторінці пабліку "Троєщина ВК".

Як зазначають кияни, зокрема зросла вартість проїзду з 6 до 8 гривень у маршрутці №180, яка їздить від проспекту Свободи до вулиці Милославської.

Фото: ВКонтакте/ТРОЕЩИНА ВК

Також із 5 до 6 гривень подорожчала маршрутка №192 від станції метро "Петрівка" до вулиці Милославської та маршрутка №485 від станції метро "Героїв Дніпра" до проспекту Маяковського - до 7 грн.

Фото: ВКонтакте/ТРОЕЩИНА ВК

Проте зросли тарифи не лише у маршрутках до Троєщини. Кияни скаржаться, що доїхати з вулиці Північної до станції метро "Дарниця" (маршрутка №476) тепер коштує 7 грн, а з Дарницької площі до вулиці Бальзака (№414) - 6 грн.

Перевізники запевняють, що подорожчання зумовлене їхнім бажанням забезпечити гідний рівень обслуговування пасажирів і оновлювати рухомий склад сучасними автобусами.

Фото: ВКонтакте/ТРОЕЩИНА ВК

Своєю чергою обурені кияни вже закликали бойкотувати маршрути, на яких підняли ціни.

Нагадаємо, раніше у деяких київських та приміських маршрутках підвищили ціни на проїзд. Перевізники пояснюють подорожчання вартістю пального і запчастин. Відтепер проїзд Києвом у маршрутці №720, яка їздить із Боярки до площі Перемоги, складає не 4 грн, а 5 грн. Також тариф на проїзд зріс у маршрутках №320 (вул. Ірпінська – вул. Хрещатик) та №192 (метро "Петрівка" - вул. Милославська), і тепер становить 5 грн та 6 грн відповідно.

Після цього столичні перевізники анонсували підвищення вартості проїзду у київських маршрутках з нового року.

Повʼязані теми:

Наступна публікація