У Києві за непрофесіоналізм звільнили понад десяток керівників ЖЕКів

У Києві за непрофесіоналізм звільнили понад десяток керівників ЖЕКів

Фото: Сайт Віталія Кличка

За ігнорування звернень киян Кличко звільнив низку посадовців.

У Києві звільнили керівників 12 ЖЕКів через невдоволення мешканцями їхньою роботою.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко.

"Лише за останній місяць на гарячу лінію 1551 надійшло майже 300 звернень щодо непрофесійної роботи працівників ЖЕКів. Ми вже звільнили 12 керівників ЖЕКів за ігнорування звернень від киян", - наголосив він.

Кличко нагадав профільним заступникам і всім керівникам районів та комунальних підприємств, що вони відповідають за якість послуг, які отримують кияни.

"Хто не реагує на звернення киян, будуть звільнені, а працюватимуть ті, хто готовий взяти відповідальність і надавати якісний сервіс киянам. Сьогодні надзвичайно важливе завдання: підвищити рівень якості комунальних послуг. Вулиці Києва мають бути прибраним і чистими, сміття повинні вивозити більш організовано, усі ліхтарі мають працювати у темний час доби, а спортивні, дитячі майданчики – необхідно впорядкувати і відремонтувати", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше на Запоріжжі за порушення технологій ямкового ремонту доріг "обезголовили" облавтодор. Керівник "Укравтодору" також хоче перевірити у лабораторії, чим саме латали дороги області.

Повʼязані теми:

Наступна публікація