У Києві за 10 млн грн встановлять нові туалети з опаленням, які не смердять

У Києві за 10 млн грн встановлять нові туалети з опаленням, які не смердять

У Києві з'являться нові комфортні туалети

Тим часом для киян і гостей столиці знову відкрили вбиральні, встановлені до Євро-2012.

У Києві не на жарт перейнялися фізіологічними потребами людини та виділили 10 млн грн на туалети, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

"Це туалети модульного типу, це пластик з подвійними стінами, там буде утеплення, там буде комфортно навіть взимку", - пообіцяв депутат Київради Юрій Бондар.

А ще там буде світло, опалення і вони не будуть смердіти. На запашне утеплене приміщення кошти в бюджеті зібрали з інших статей. Зокрема, близько мільйона взяли з тих гривень, що спочатку виділили на реконструкцію Бортницької станції аерації.

Нових вбиралень має з'явитися близько двох сотень. Втім, не зараз, а ближче до кінця року. Виділені мільйони спочатку підуть на туалетне проектування.

Тим часом справити нужду киянам та гостям столиці пропонують у вбиральнях, встановлених до Євро-2012. Донедавна на їхніх дверях висів замок, а поряд продавали газовану воду.

Тепер зелені вбиральні активно відмивають і шукають працівників, які б брали гроші за відвідини. За справляння фізіологічної потреби щоправда підняли ціну - на 50 копійок.

Кореспондент ТСН Інна Боднар.

У Києві виділили 10 млн гривень на туалети

У Києві виділили 10 млн гривень на туалети

Повʼязані теми:

Наступна публікація