У Києві з'являться чотири нові веломаршрути

У столиці виявили більше 30 вулиць, де можна облаштувати велодоріжки під час ремонту.

У Києві з'являться чотири нові веломаршрути вже в цьому році.

Про це написав заступник мера Києва Ілля Сагайдак у Facebook.

Він проінформував, що в столиці була розроблена концепція розвитку велосипедної інфраструктури і виділений план на 2017 рік.

За словами Сагайдака, наразі можна швидко облаштувати велосипедну навігацію парку Дружби Народів та якісно облаштувати маршрут на Трухановому острові, де, на його думку, слід повністю обмежити рух автотранспорту.

Він додав, що у столиці виявили більше 30 вулиць, де є можливість облаштувати безпечну велоінфраструктуру в рамках проведення капітальних ремонтів. Зокрема, йдеться про вулиці Раіси Окіпної, Русанівську Набережну, Костянтинівську, Володимирський узвіз та інші. 

Наразі перспективними веломаршрутами є: "Оболонь-Поділ-Центр", "Виноградар – Центр", "Севастопольська площа – м. Олімпійська", "Куренівка - Центр", "Воскресенка – Московський міст", які потрібно реалізувати у найближчий час.

Згідно із концепцією, цьогоріч мають з'явитися маршрути: "Оболонь - Поділ - Центр", "Солом'янка - Центр", "Виноградар - Центр" та "Солом'янка - Поділ".

Нагадаємо, у центрі Києва побудують новий пішохідно-велосипедний міст. Між парками "Хрещатий" і "Володимирська гірка" в Печерському та Шевченківському районах столиці збудують мостовий пішохідно-велосипедний перехід, який дозволить організувати безпечний пішохідний і велосипедний рух. Як зазначається, столичний мер Віталій Кличко підписав відповідне розпорядження, замовником робіт став КП "Інженерний центр". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація