У Києві зʼявився памʼятник "Небесній сотні"

У Києві зʼявився памʼятник "Небесній сотні"

Памʼятник зробили у вигляді козацького хреста

Памʼятник поставили досить далеко від революційних подій.

Перший памʼятник "Небесній сотні" відкрили у середу в Києві. Він розташований на території національного педагогічного університету імені Драгоманова. Це досить далеко від революційних подій, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30

Ректор пояснив, що чимало студентів підтримували Євромайдан, тому памʼятник розташували саме тут. Памʼятник освятив патріарх Філарет. Каже, що "Небесна сотня" - це лише маленька частин героїчних українців.

Памятник скромний - у вигляді козацького хреста. Вклонитися йому прийшли ті, хто був на Майдані від початку і до розстрілів 20 лютого.

Памʼятник "Небесній сотні" на Іститутській ще не готовий. Саме тут має постати меморіал, але науковці кажуть, що поки в країні йде війна, то на Інститутській - не до впорядкування. Хоча уже зʼявилися народні памʼятники "Небесній сотні" - дошки із іменами загиблих і саморобні таблички.

Майданівці переконують, що готові здолати набагато сильнішого супротивника. Мовляв, у російйських солдатів не має жодних мотивувань, на відміну від українській бійців і добровольців.

Нагадаємо, що раніше пам'ятник у весь зріст встановили герою "Небесної сотні" Олександру Капіносу

Кореспондент ТСН Ірина Маркевич

В Києві відкрили перший пам'ятник Небесній Сотні

В Києві відкрили перший пам'ятник Небесній Сотні

Повʼязані теми:

Наступна публікація