У Києві з'явиться друга лікарня швидкої допомоги

У Києві з'явиться друга лікарня швидкої допомоги

Фото: УНІАН

Наразі єдина така лікарня на всю столицю працює на Лівому березі.

На Правому березі Києва з'явиться перша лікарня швидкої допомоги, яка працюватиме на базі київської міської клінічної лікарні № 6.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко під час інспекції у лікарні, передає прес-служба КМДА.

"У Києві сьогодні одна лікарня швидкої допомоги, яка розташована на Лівому березі і надає ургентну допомогу мешканцям усієї столиці. І правильно буде створити лікарню швидкої допомоги й на Правому березі. У лікарні № 6 є усі можливості для цього і всі фахівці. Тож ми ухвалили рішення про створення на її базі лікарні швидкої допомоги", – сказав Кличко.

Наразі вже розпочаті передпроектні роботи щодо будівництва.

Планується, що лікарня прийматиме ургентних хворих Солом'янського, Святошинського та Голосіївського районів, а це загалом близько одного мільйона киян.

Київська влада працює над виділенням грошей з бюджету, аби приступити до будівництва лікарні.

Нагадаємо, у Києві планують створити велике пішохідне кільце. Реалізація проекту по створенню пішохідної зони в центрі Києва розпочнеться у серпні-вересні 2017 року. Окрім того, на деяких вулицях Подолу створять велодоріжки. Проект також передбачає велопарковки і прокат велосипедів. За словами глави Департаменту транспортної інфраструктури КМДА Сергія Майзеля, облаштування пішохідної зони почнеться після підготовки проекту у серпні-вересні 2017 року. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація