У Києві з'явилися вулиці Бендукідзе і Сверстюка

У Києві з'явилися вулиці Бендукідзе і Сверстюка

У Печерському районі вул. Житлову перейменували на вул. Кахи Бендукідзе / Фото: УНІАН

А також Нектарна, Хвойна і Медоносна.

У Києві міська рада в рамках декомунізації перейменувала ще 30 вулиць і провулків.

Зокрема, на засіданні в четвер Київрада перейменувала вул. Марини Раскової у Дніпровському районі на вул. Євгена Сверстюка.

Депутат Київради Олена Аврамова запропонувала зняти це питання, так як, за її словами, жителі цієї вулиці категорично проти перейменування, але її пропозицію підтримали лише 18 депутатів.

Також Київрада перейменувала у Голосіївському районі: вул. Червонопрапорну – на Пирогівський шлях; вул. Панаса Любченка – на вул. Заміську; вул. Тельмана – на вул. Німецьку; провулок Профінтерна – на пер. Рататюків.

У Печерському районі вул. Сергія Струтинського перейменована на вул. Болсуновську; вул. Івана Фіалека – на вул. Баришівську; пер. Січневий – на пер. Нікольський; пер. Щорса – на вул. Новогоспітальную; вул. Аістова – на пер. Іпсилантьєвський.

У Шевченківському районі вул. Галі Тимофєєвої перейменували на вул. Провіантську; у Солом'янському районі вул. Калінінградську – на вул. Гладковську: у Святошинському районі 19 км Житомирського шосе – на вул. Оборони Києва.

Також у Голосіївському районі безіменний проїзд від вул. Академіка Заболотного до Національного музею народної архітектури та побуту названо на честь академіка Тронька, а в Печерському районі вул. Житлову перейменували на вул. Кахи Бендукідзе.

Крім того, Київрада перейменувала 17 вулиць у Дарницькому районі: вул. Калініна – на вул. Вуликову; вул. Комінтерну – на вул. Хвойну; вул. Комсомольську – на вул. Нектарну; вул. Котовського – на вул. Пасічну; вул. Свердлова – на вул. Медоносну; вул. Червоноармійську – на вул. Заплавну; пер. Будьонного-2 – на пер. Хлібний; пер. Жданова – на пер. Вересовий; пер. Комінтерну-1 – на пер. Солодкий; пер. Комінтерну-2 – на пер. Бджолиний; пер. Комінтерну-3 – на пер. Лозовий; пер. Комсомольський – на пер. Прополісний; пер. Котовського – на пер. Гречаний, пер. Свердлова – на пер. Акацієвий; пер. Червоноармійський-1 – на пер. Ароматний; пер. Червоноармійський-2 – на пер. Щасливий; пер. Червоноармійський-3 – на пер. Радісний.

Нагадаємо, кіровоградці 25 жовтня будуть вибирати не тільки місцеву владу, але і нову назву свого міста. Рішення про проведення референдуму прийнято на сесії міської ради.

Повʼязані теми:

Наступна публікація