У Києві з морем пива і масовими танцями стартував український Октоберфест

Цьогоріч на святі очікують до 20 тисяч відвідувачів.

У Києві цими вихідними пиво ллється рікою. Уже втринадцяте у столиці зорганізували український Октоберфест. За розмахом до Мюнхена, можливо, і далеко, однак, відчути атмосферу Баварії сповна цілком реально, кажуть організатори.

У сюжеті ТСН.19.30 ідеться, що український варіант німецького Мюнхена цьогоріч улаштували на території колишнього заводу. Чому можуть позаздрити мюнхенці – це українські ціни. Вони, на відміну від німецьких, у 2-3 рази нижчі: від 50 до 110 гривень за літровий кухоль. Пиво - як наше, так і німецьке. Останнє везли з Баварії спеціально до українського свята.

Німецьке свято без справжнього німця проводити не ризикнули: за націю віддувається культурний аташе німецького посольства пан Даніель.

Незважаючи на підвищений градус, Октоберфест у всі часи вважався сімейним святом. От і в Україні ті, хто привіз до нас Баварію, старт дають родиною. Щоправда, головної традиції - відкорковування мером першої діжки з пивом - тут так і не дочекалися. Замість неї влаштували масовий танок.

Свято в Києві триватиме до неділі. Цьогоріч очікують до 20 тисяч відвідувачів. Обмеження одне - встояти на ногах.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Пивне свято у столиці: в тринадцяте у Києві організували український Октоберфест

Пивне свято у столиці: в тринадцяте у Києві організували український Октоберфест

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація