У Києві з алкотестером "відловлювали" п'яних комунальних під час робочого дня

У Києві з алкотестером "відловлювали" п'яних комунальних під час робочого дня

Комунальників Києва перевірили на алкотестері / Фото: КМДА

Під час перевірки виявили двох працівників у нетверезому стані.

Учора в Києві до працівників ЖЕКів Дарницького району "нагрянула" несподівана перевірка – слюсарів, сантехніків, майстрів перевіряли на тверезість на алкотестері. І таки виявили двох комунальників у робочий час "під мухою" – їх чекають дисциплінарні санкції. Якщо ще раз їх побачать п'яними на роботі, то звільнять.

Перевірку влаштували через численні скарги киян у контакт-центр 1551 на нетверезих комунальників.

"На жаль, імідж комунальника часто асоціюється з людиною неохайною та часто – нетверезою. Ми мусимо шляхом таких перевірок або розвінчати цей міф, або, виявивши такі випадки, протидіяти нетверезості на робочих місцях у ЖЕКах. Адже працівники, які приступають до роботи в стані алкогольного сп'яніння, в першу чергу, наражають на небезпеку себе і чекати від таких спеціалістів якісної роботи не доводиться", – зазначив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелеєв, який першим пройшов перевірку на алкотестері.

Нагадаємо, за дорученням мера Києва Віталія Кличка, системно питаннями перевірки кваліфікації працівників ЖЕКів, якістю їхньої роботи з людьми і в тому числі тверезістю на робочих місцях буде займатися спеціальна житлово-комунальна інспекція. Вона тісно співпрацюватиме зі службою 1551 і виявлятиме найбільш кричущі порушення з боку комунальних служб, зокрема, монополістів – "Київенерго", "Київводоканалу".

Повʼязані теми:

Наступна публікація