У Києві ядучий дим смітника отруює вихованців двох дитячих садочків

У Києві ядучий дим смітника отруює вихованців двох дитячих садочків

Діти граються на смітнику

Батьки закликають киян не викидати речі на смітник. 

Смітник із меблів та ремонтних залишків заважає одразу двом київським дитсадочкам. Ядучий дим, з яким побутове сміття згоряє чи не щотижня, отруює сотні дітей, які поруч гуляють і живуть. Після чергового вогнища на смітнику батькам урвався терпець, разом з дітьми просто на згарищі кияни влаштували протест, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Дитячий протест відбувся на стихійному сміттєзвалищі, яке роками не можуть побороти. Обурені мами просять, щоб на клаптику землі, за який сьогодні ніхто не несе відповідальності, звели дитячий майданчик, а не смітник. Київські малюки залюбки беруть звідси залишки вікон та влаштовують бої у пір'ї старих подушок. Щотижня тут виростає нова гора сміття і коли комунальникам ніколи сміття забрати, то тут усе згоряє.

Смітник тероризує два київських садочка

Смітник тероризує два київських садочка

Смітнику не завада навіть те, що обабіч злощасної галявини розміщені два дитячі садки. Біля сміттєвого ядучого згарища щодня гуляють сотні дітей.

Від влади люди отримують відписки, мовляв, галявина нікому не належить, тож поки що на усі пропозиції людей не реагували. Мами діток із дитсадків між собою кучуруги називають вічними. Попри попередження про штрафи і заборони, смітник уже понад десять років є незнищенним.

Зауважимо, що поки ЖЕКи роками кивають одне на одного, головним власником таких галявин є Подільська райадміністрація. Тут саме починають місячник з благоустрою. Для чиновників уже і квіти, і трояндові клумби готові. ТСН обіцяють і людям таку ж красу на місці звалища організувати, якщо ті прийдуть на суботник допомогти. Поки чиновники обіцяють, то діти і досі живуть у смітнику.

Нагадаємо, що містечко на Черкащині буквально тоне у смітті і задихається від смороду

Кореспондент ТСН Світлана Березівська.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація