У Києві вже майже 70 шкіл закрили на карантин

У Києві вже майже 70 шкіл закрили на карантин

Фото: pixabay.com

За середу, 14 грудня, у столиці зареєстрували 8 431 хворого на грип та ГРВІ.

У Києві вже 69 шкіл закрили на карантин, а у 32 – навчально-виховний процес призупинено частково.

Про це повідомляє прес-служба КМДА із посиланням на заступника глави адміністрації Миколу Поворозника.

"Із загальної кількості захворілих 61,4% дітей віком до 17 років (5 177). Спостерігається зростання захворюваності серед усіх вікових категорій населення: серед дорослих на 64%, а серед дітей на 38,2%. У порівнянні з аналогічним періодом попереднього тижня захворюваність серед школярів зросла на 46%. Наразі у зв'язку з відсутністю більше 20% учнів через захворювання на грип та ГРВІ керівники 69 шкіл прийняли рішення про закриття навчальних закладів, а в 32 – навчально-виховний процес призупинено частково", – зазначив Поворозник.

У КМДА повідомили, що лише за 14 грудня до столичних лікарняних закладів госпіталізовано 40 пацієнтів, хворих на грип і ГРВІ, з них 18 дітей.

Нагадаємо, 14 грудня у 55 столичних школах через високу захворюваність повністю припинили навчання, а в 26 – навчально-виховний процес призупинено частково. За 12 та 13 грудня до столичних лікарняних закладів було госпіталізовано 91 пацієнта, хворого на грип та ГРВІ, з них 45 дітей (49,5%). За ці два дні у Києві зареєстровано 21 216 хворих на грип та ГРВІ.

13 грудня у Києві 37 шкіл тимчасово припинили навчання через захворюваність учнів, а ще у 16-ти відбулося часткове покласове закриття. У столиці спостерігається погіршення епідемічної ситуації щодо захворюваності на грип і гострі респіраторні інфекції. Станом на 13 грудня найбільша кількість відсутніх школярів спостерігалася у Шевченківському, Солом'янському, Подільському та Оболонському районах.

9 грудня у Києві на карантин закрили 10 шкіл, у деяких начальних закладах навчання скасували лише для окремих класів. Ситуація із захворюваністю дітей відрізнялася у різних школах.  

5 грудня у столиці зафіксували епідемію грипу. Зокрема, стан захворюваності на грип перевищив епідеміологічний поріг.

Повʼязані теми:

Наступна публікація