У Києві встановлять зупинки із безкоштовним інтернетом та розетками для зарядки мобільних

У Києві встановлять зупинки із безкоштовним інтернетом та розетками для зарядки мобільних

На нових зупинках буде відсутній кіоск / Фото: ТСН.ua

Також "розумні зупинки" повідомлятимуть час прибуття транспорту.

Незабаром на вулицях Києва з'являться "розумні" зупинки з безкоштовним Wі-Fі.

Про це заявила начальник служби маркетингу КП "Київпастранс" Анна Бондар.

"На даний момент в столиці 2 510 зупинок громадського транспорту. На даний момент 589 не обладнані павільйонами очікування... Зараз проходить проект заміни зупинкових комплексів. На проспекті Перемоги, від Цирку до станції метро "Житомирська", до 15 жовтня буде встановлено 10 зупинок громадського транспорту, так званих "розумних" зупинок", - заявила вона, пише "112 Україна".

За словами співробітника "Київпастрансу", "розумні зупинки" відрізнятимуться від звичайних розміром та зовнішнім виглядом.

"На цих зупинках не проводитиметься торгівля. На зупинці зверху буде назва зупинки і маршрути, які зупиняються на цій зупинці. Також буде безкоштовний WI-FI, також на зупинці будуть розетки для зарядки мобільного телефону, карта-схема руху та розклад руху. І найголовніше, буде електронне табло, і в режимі онлайн будуть показувати прибуття маршрутного транспорту", - додала Бондар.

Нагадаємо, минулого тижня на трьох станціях київського метро запустили Wi-Fi. За словами очільника Києва Віталія Кличка, зв'язок буде у кожному вагоні.

Повʼязані теми:

Наступна публікація