У Києві волонтери врятували бульдога, якого господар зачинив в квартирі і зник

У Києві волонтери врятували бульдога, якого господар зачинив в квартирі і зник

Господар виснаженого пса ніби-то розказується у своїй поведінці

Пес був схожий на живий труп. 

Доля річного бульдога Бакса, якого господар зачинив у квартирі і зник, сколихнула соціальні мережі. Тварина була у вкрай критичному стані: шкіра загноїлась, очі запалились, а кігті відросли настільки, що собака не міг ходити, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Пес вижив й почав одужувати і тепер шукає справжнього господаря.

Після всього пережитого бульдог людям не довіряє. Окрім незаразного запущеного демодекоза, у Бакса - випадіння слІзної залози, викривлена постава, порушення травлення і виснаження. Колишній господар просто зачинив його в орендованому помешканні і пішов.

Ледь живого пса власник квартири передав волонтерам. Вони уже зібрали 5 тисяч гривень, цього повинно вистачити на лікування. Раніше пес був схожий на живий труп. Пахнув, кажуть лікарі, відповідно.

Тепер він ходить, їсть і навіть іноді іде до рук. Подальші прогнози - втішні: уже за місяць почне рости нова здорова шерсть, а за два-три заживуть рани і мине запалення, але тільки за правильного догляду та харчування. Тепер усім миром шукають людину, яка б його не зрадила.

Попередній власник із такою відповідальністю не впорався. І мав би відповідати за те, що ледь не занапастив Бакса. Та волонтери просять не називати його прізвище. Його нібито вже звільнили з роботи і погрожують розправою. Господар ніби-то розкаявся і визнав свої помилки.

Та якщо він спробує повернути тварину, звернуться в міліцію. А поки що звертаються до небайдужих і обіцяють підтримку порадами та грошима тому, хто подарує Баксу нове життя.

Нагадаємо, що раніше жителька Одеси врятувала жорстоко побитого пса та шукає йому домівку

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна.

Доля полишеного у квартирі бульдога Бакса сколихнула соціальні мережі

Доля полишеного у квартирі бульдога Бакса сколихнула соціальні мережі

Повʼязані теми:

Наступна публікація