У Києві влада змінить вартість послуг нічних парковок

У Києві влада змінить вартість послуг нічних парковок

Вартість парковки в Києві змінять / Фото: Авто.ТСН.ua

Ціна за добу має бути майже вдвічі нижчою, ніж зараз.

У Києві хочуть змінити вартість послуг нічних парковок. Ціна на добу, на думку влади міста, має бути 11 гривень, а не 15-20, як зараз, пишуть Вести.

Крім того, збираються переглядати умови роботи паркувальників – вони мають сумлінніше виконувати свої обов'язки.

"Я плачу 15 грн за ніч за послуги не завжди тверезого охоронця, який ні за що не відповідає", - розповіла киянка Ганна з Виноградаря. Інші жителі столиці розповідають про подерті авто, завали снігу та дощових рік, які потрібно долати, щоб дістатися до машини.

У "Київпарктранссервісі" стверджують, що всі проблеми через нечистих на руку підприємців, які прагнуть наживатися на людях та не виконують державних норм.

Самі підприємці виправдовують – державні збори надто великі.

"Підприємець сплачує з кожного машиномісця 70-80% фіскальних платежів. Сума, що залишилася йде на зарплати і зміст. У результаті заробіток становить 500 доларів. Тому знайти гроші на прибирання снігу важко. Крім того, 1 кв. м. ремонту асфальту коштує 40-50 грн, а на 150 машин потрібно 5 тис. кв. м території", - розповів підприємець Андрій Воробйов.

Нагадаємо, що в столиці заборонять хаотичну парковку, щоб змусити купувати місця на паркінгах за 12 тисяч доларів. Київські чиновники придумали новий план з ліквідації стихійних парковок.

Повʼязані теми:

Наступна публікація