У Києві визначилися, як працюватиме громадський транспорт у Новорічну ніч та на інші свята

У Києві визначилися, як працюватиме громадський транспорт у Новорічну ніч та на інші свята

У Новорічну ніч у Києві метро працюватиме приблизно до о пів на четверту ранку 1 січня / Фото: durdom.in.ua

19 і 21 грудня в районі Софійської площі біля головної ялинки обмежать автомобільний рух.

У столичній мерії обіцяють, що в Новорічну ніч у Києві буде збільшено кількість рухомого складу громадського транспорту, а його роботу подовжено.

31 грудня з 18:00 буде збільшено кількість пар поїздів на лініях метрополітену відповідно до пасажиропотоку. Роботу метрополітену в ніч з 31 грудня на 1 січня буде продовжено приблизно до 03:30.

Окрім того, з 18:00 31 грудня збільшать кількість рухомого складу на автобусних, трамвайних, тролейбусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку. Роботу автобусних, трамвайних, тролейбусних маршрутів подовжать до 4:30. Після 4:30 організують роботу окремих маршрутів, які курсуватимуть від станцій метрополітену окремими змінами зі збільшеними інтервалами руху.

7 січня, на Різдво, під час проведення заходів на Андріївському узвозі буде збільшено кількість пар поїздів на лініях метрополітену, кількість рухомого складу на автобусних, трамвайних, тролейбусних маршрутах відповідно до пасажиропотоку.

Кількість рухомого складу громадського транспорту буде збільшена також 19 січня, на Водохреща, до закінчення заходів у парку культури і відпочинку "Гідропарк" та на Оболонській набережній.

Крім того, у святкові дні на вулиці вийде більше правоохоронців для підтримки громадського порядку.

Завтра, 19 грудня, із 17:00 заборонять рух автомобілів на Софійській площі – там відбуватиметься відкриття головної новорічної ялинки.

Також обмеження в цьому районі (Софійська площа – вул. Володимирська – вул. Льва Толстого – площа Льва Толстого) буде 21 грудня із 11:00, коли там відбуватиметься благодійний пробіг.

Крім того, із 18:00 31 грудня до 6:30 1 січня буде закрито рух усіх видів автотранспорту на вул. Володимирській на ділянці від вул. Золотоворітської до вул. Великої Житомирської, Володимирському проїзді та пров. Рильського.

Також на час проведення загальноміських заходів ДАІ спільно з КП "Київтранспарксервіс" з 16:00 31 грудня та з 11:00 7 січня заборонять паркування транспортних засобів на проїжджій частині: вул. Софійської (від вул. Володимирської до Майдану Незалежності), вул. Малої Житомирської (від Майдану Незалежності до пров. Володимирського), вул. Еспланадної, вул. Рогнідинської (від вул. Шота Руставелі до вул. Еспланадної), вул. Рогнідинської (від вул. Рогнідинської до вул. Басейної).

Тим часом Київський метрополітен закликав не скуповувати блакитні жетони, бо вони стануть недійсними.

Повʼязані теми:

Наступна публікація