У Києві відсвяткують перший в історії міста День Незнань Реклама

У Києві відсвяткують перший в історії міста День Незнань

"День Незнань" пройде з 4 по 6 вересня на території ТРЦ "ART Mall"

День незнань - це маніфест проти традиційного шкільного святкування, нудної лінійки і сумних вітальних промов.

У Києві відсвяткують перший в історії міста День Незнаннь.

Ініціатором заходу виступило дитяче місто професій KidsWill. Великий сімейний фестиваль Cool 1st September Fest "День незнаннь" проходитиме з 4 по 6 вересня на території ТРЦ "ART Mall".

Суть свята не в запереченні важливості придбання знань. День незнань - це маніфест проти традиційного шкільного святкування, нудною лінійки та сумних вітальних промов. Організатори фестивалю вважають, що набагато цікавіше відсвяткувати початок навчального року великим фестивалем сучасних освітніх та розважальних послуг для дітей і дорослих.

У програмі презентація соціального проекту "Професія мрії" за участю дітей із соціально незахищених верств населення та професіоналів відомих компаній, серед яких VOLVO, ПриватБанк і нова патрульна служба, інтерактивні квест-ігри для всієї родини, науково-пізнавальні та кулінарні майстер-класи для дітей і психологічні лекції для батьків, а також грандіозний OPEN AIR за участю кращих стрітденсеров і діджеїв столиці.

5 вересня вхід в дитяче місто професій KidsWill буде безкоштовним для всіх батьків. А 6 вересня на великій сцені просто неба буде розіграний головний приз фестивалю, то, без чого жоден школяр не уявляє свого життя - стильний рюкзак, створений завдяки пластмасовим пикселям від компанії Upixel.

Наступна публікація