У Києві відсвяткували День спорту України Новини компаній

У Києві відсвяткували День спорту України

У Дарницькому районі Києва грандіозне Свято Спорту зібрало сотні молодих чемпіонів

Свято відкрив велопробіг дистанцією в 22 кілометри.

У Дарницькому районі Києва, грандіозне Свято Спорту зібрало сотні молодих чемпіонів з різних видів спорту, а незамінним джерелом енергії в напружених змаганнях стала вода "Небесна Криниця".

Свято відкрив велопробіг дистанцією 22 кілометри. Одночасно стартували забіги серед юних атлетів на 50, 100 і 1000 метрів. Кожен учасник міг випробувати свої сили в змаганнях з віджимання, підтягування і стрибків на скакалці. Наймасштабнішим спортивним івентом став турнір з футболу 3х3 серед школярів. А нагороджували юних спортсменів зірки світового та вітчизняного спорту: Зінаїда Турчина; Людмила Параднік і заслужений тренер України, директор ДЮСШ "Переможець", Олег Мічурін.

Захід організований з метою спортивного виховання молодого покоління та популяризації здорового способу життя.

Компанія "Небесна Криниця" традиційно підтримує подібні проекти, оскільки, долучати молодь до спорту потрібно з дитинства, і немає кращої інвестиції ніж інвестиція в здорове майбутнє. А якісна вода - одна з головних складових міцного здоров'я та успіху спортсмена. Тому, компанія-лідер ринку бутильованих вод визначила свій головний соціальний вектор на підтримку спорту і здорового способу життя.

Наступна публікація