У Києві відправили на "лаву запасних" начальника "Беркуту" за бійку у Гостинному дворі - ЗМІ

У Києві відправили на "лаву запасних" начальника "Беркуту" за бійку у Гостинному дворі - ЗМІ

Міністр відсторонив начальника "Беркуту" / Фото: Facebook/Max DeadArtist

Головного столичного беркутівця відсторонили від служби

Сьогодні міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко відреагував на вчорашні події, коли бійці спецпідрозділу "Беркут" побили громадських активістів та народних депутатів, пише "Коммерсант Украина".

Активісти захищали від забудови будівлю Гостинного двору. Бійці "Беркуту" затримали 36 осіб, в тому числі народного депутата, члена комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Андрія Міщенка..

Як повідомило сьогодні джерело у МВС, від виконання обов'язків був відсторонений командир полку "Беркут" Володимир Александров, який безпосередньо віддавав наказ про затримання активістів.

"Справді, таке рішення прийняте. Крім Александрова відсторонені ще ряд співробітників міліції", - підтвердив співрозмовник видання.

Разом з тим за фактом вчорашніх подій у Гостиному дворі порушено кілька кримінальних справ, зокрема за ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу ("хуліганство, вчинене групою осіб"; передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком до 4 років). Вже сьогодні на допити викликали низку активістів.

Нагадаємо, у понеділок, 18 лютого, навколо Гостинного двору знову вибухнула бійка між громадськими активістами та представниками забудовника.

Повʼязані теми:

Наступна публікація